Duben

Celý měsíc jsme se učili správně se oblékat, obouvat tenisky i bačkory, umět si zapnout mikinu a pověsit na svou značku oblečení. Seznamovali jsme se s velikonočními zvyky, tvořili jsme kuřátka a malovali jaro. Povídali jsme si o práci rodičů, co dělají, jak my děti pomáháme maminkám, co nám chutná k jídlu a nakonec jsme vytvořili papírového kuchaře. Chodili jsme na procházky, pozorovali jsme stromy, kytičky, labutě a kachny.  Na konci měsíce jsme si vyrobili krásné čarodějnice, které nám zdobí třídu. Umíme nové básničky, které si opakujeme v ranním kroužku.

Bc. Dagmar Filipová